Кошик
1035 відгуків

ВНИМАНИЕ! С 29.04.2021г. по 13.05.2021г. наш интернет-магазин будет работать только на прием заказов онлайн. В этот период мы не сможем принимать звонки, отвечать на сообщения и обрабатывать заказы. Все заказы поступившие с 29.04.2021г. по 13.05.2021г. будут обработаны 14.05.2021г. Также в этот период не будет работать наш офлайн магазин. С 14.05.2021г. мы продолжим работу в обычном режиме. Приносим извинения за неудобства!

Интернет-магазин домашнего пивоварения и виноделия

Новинка в нашому асортименті! Італійський сифон для розливу вина з автоматичним клапаном рівня наливу.

Новинка в нашому асортименті! Італійський сифон для розливу вина з автоматичним клапаном рівня наливу.

В асортименті нашого інтернет-магазину з'явилася новинка від італійської компанії ENOLANDIA - сифон з автоматичним клапаном рівня наливається рідини. Такий сифон - це ідеальний інструмент для розливу вина...

В асортименті нашого інтернет-магазину з'явилася новинка від італійської компанії ENOLANDIA - сифон з автоматичним клапаном рівня наливається рідини. Такий сифон - це ідеальний інструмент для розливу вина або пива в пляшки. Спеціальний клапан автоматично перекриває подачу рідини, коли пляшка наповнюється до певного рівня. Сифон виготовлений з якісних матеріалів, стійких до певних рівнів алкоголю і тому спеціально розроблений для використання в домашньому виноробстві. Більш детальну інформацію про сифоні читайте тут.

 

Дивіться наш відео-огляд про сифоні з автоматичним клапаном

Інші новини